Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Zažgani brki

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
shantishanti

shantishanti


Število prispevkov : 5
Join date : 21/03/2009

Zažgani brki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zažgani brki   Zažgani brki Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 7:26 pm

Hej!

A mogoče kdo ve, če je ful hudo če si podgana zažge brke?
Shanti je namreč ful explorer, pa je glavo potisnala direktno v svečo.

Beeed mni je ful na beeed Sad

Ka nej zdej?

A zrastejo nazaj? A ma težave z ravnotežjem/smerjo? Hmmm ...

Bolš da bo vse vredo Sad
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Zažgani brki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zažgani brki   Zažgani brki Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 7:29 pm

Laughing
Tud iks si je že brke mal osmodila. Ampk res čist mal.
Nevem pa koliko si jih je tvoja? Pa a si je samo brke ali ma kakšne opekline po glavi? Shocked
Pomoje da če so samo brki in če so samo malo ožgani ne bo hudega.
Bo pa še kdo drug povedal ki se bolj spozna.
Nazaj na vrh Go down
shantishanti

shantishanti


Število prispevkov : 5
Join date : 21/03/2009

Zažgani brki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zažgani brki   Zažgani brki Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 7:33 pm

Pa si jih je kr vredo ... V bistvu si jih je že enkrat prej, sam ful manj ... Zdej si je pa skor do konca (na eni strani)...
Drugih opeklin nima.. sej se je hitro umaknala, sam ...

Jao, zakaj so tk radovedne.... confused
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Zažgani brki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zažgani brki   Zažgani brki Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 7:41 pm

A zdej se normalno obnaša?
Sploh ne vem ali podganam brki rastejo? Hmm..
So pa PREVEČ radovedne vem. Če jo daš na balkon bo šla gledat čez rob. Iz 4. nadstropja Suspect
Nazaj na vrh Go down
shantishanti

shantishanti


Število prispevkov : 5
Join date : 21/03/2009

Zažgani brki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zažgani brki   Zažgani brki Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 7:49 pm

Ma, sej mislim a da ne bo panike ... Mal je sicer prestrašena zdej, pa ni preveč srečna, če jo dam iz rame...
Sem jo dala mal dol, pa je ni zanašalo ...
Nazaj na vrh Go down
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Zažgani brki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zažgani brki   Zažgani brki Icon_minitimePon Okt 25, 2010 7:37 am

Mene tudi zanima, če zrastejo brki nazaj? Vem, da imajo odrasle podgane že zelo dolge brke in me zanima koliko zrastejo. In ja, če zažgani brki zrastejo nazaj?
Nazaj na vrh Go down
shantishanti

shantishanti


Število prispevkov : 5
Join date : 21/03/2009

Zažgani brki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zažgani brki   Zažgani brki Icon_minitimePon Okt 25, 2010 8:33 am

Shanti so brki zrasli nazaj ... zaradi tega sicer ni imela nobenih problemov, ampak vseeno ni fajn, če se to zgodi ... treba pazit! Smile ampak one si je zacimala samo brke, če si je tvoja še kaj zraven je pomojem bolje, da jo pelješ k veterinarju ... pa čimprej!
Nazaj na vrh Go down
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Zažgani brki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zažgani brki   Zažgani brki Icon_minitimePon Okt 25, 2010 9:04 am

Da povem po pravici. Vzel sem jo pač s sabo, ko sem šel v petek ven in sem ga (podgankota ) pač dal tudi prijatelju in pač nekaj ljudi ga je imelo. Potem pa doma opazim, da ima na levi strani polovico brkov zažganih/osmojenih....nevem ali je kdo po nesreči to storil, ko je npr. kadil ali je pač tak kreten, da se mora spraut na podgano...kakorkoli, zažganih ima le del brkov in ne do konca. Tako, da me je to, da zrastejo nazaj precej razveselilo. Smile
Drugače je pa isto kot je bilo pri tebi. Opazil nisem nobenih sprememb vedenja, normalno se obnaša kot pred tem.

Nočem pa izpasti kot en neodgovoren lastnik, ki prenaša podgane okoli in jih daje vsem po vrsti... Neutral Bom pa od zdaj naprej definitivno bolj pozoren..







Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Zažgani brki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zažgani brki   Zažgani brki Icon_minitimePon Okt 25, 2010 10:15 am

Kako pa je s temi brki? A to zraste svež brkec na novo, ali se stari brki obnovijo?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
shantishanti

shantishanti


Število prispevkov : 5
Join date : 21/03/2009

Zažgani brki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zažgani brki   Zažgani brki Icon_minitimePon Okt 25, 2010 10:54 am

mislim, da kr nazaj zraste - star brkec Smile
no vsaj shanti niso do konca odpadli in zrasli ponovno ...

Sharp, upam da bo s tvojim podgankom vse kul! Folk je pač tak ... itak so bili verjetno že malo pijani Smile ... sam verjetno ga vseeno ni nekdo namerno ... UPAM, NO! jao ...
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Zažgani brki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zažgani brki   Zažgani brki Icon_minitimePon Okt 25, 2010 1:05 pm

Jaz bi se zamislila nad človekom, ki namerno zažge živalici brke.
Prijatelji pa taki. Ampak če ni poškodovan mešiček, iz katerega raste brkec, potem je ne bi smelo bolet.

Ampak brki se tako morajo obnavljat in bi načeloma mogli zrasti novi, samo ne vem, kako hitro.
Neko življenjsko dobo zagotovo ima.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Zažgani brki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zažgani brki   Zažgani brki Icon_minitimePon Okt 25, 2010 1:29 pm

Saj dvomim, da je kdorkoli namerno to storil, čeprav te možnosti ne izključujem. Gotovo pa ni bil kdo od prijateljev, saj smo bili že večkrat skupaj, tudi ko sem imel podgano in jim je bila všeč oz. so jo imeli že večkrat za vratom. Ljudje, ki počnejo podobne stvari namerno pa tako ali tako niso normalni. Skrbelo me je predvsem to ali brki zrastejo nazaj, kljub temu da se obnašanje ni spremenilo. Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Zažgani brki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zažgani brki   Zažgani brki Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Zažgani brki
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Razno-
Pojdi na: