Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 hello everyone here! :)

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Sony




Število prispevkov : 1
Join date : 26/03/2015

hello everyone here! :)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: hello everyone here! :)    hello everyone here! :)  Icon_minitimeČet Mar 26, 2015 1:26 pm

En prav lep, kosmat in vesel pozdrav še od mene!
Prihajam iz Ljubljane, stara sem 18 let in zaenkrat obiskujem zadnji letnik srednje ekonomske šole.
Sem mali norc na vse kar hodi po štirih nogah ter ima dlako (lahko je tudi brez jezik )
Pri nas doma se že od nekdaj najmanj ena žival imeli pa smo jih že ogromno: Od psov, mačk, ptičev pa do mišk, skakačev, hrčkov sedaj pa sem rezervirala 5 dni staro podganico in komaj čakam, da bo dovolj stara da jo pripeljem domov Smile
Poleg živali še rada berem (sodelujem na mnogih RPG forumih, če kdo pozna:) kar zanimiva stvar no) ter športam Smile

Mislim, da je to vse zaenkrat Smile se že veselim sodelovanja na tem luštnem forumu! Smile
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

hello everyone here! :)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hello everyone here! :)    hello everyone here! :)  Icon_minitimeNed Mar 29, 2015 3:42 pm

Dobrodošla Smile

Toplo priporočam prebiranje foruma, preden pride podgana k vam. In še ena, zelo pomembna stvar... podgane so izredno družabne živali in nujno potrebujejo podganjo družbo. Na to temo kar precej piše tudi na forumu, ampak če povzamem - raziskave so pokazale (in vsak, ki ima doma več kot eno podgano, to ve, ker je očitno iz njihovega obnašanja), da človek ne more nadomestiti podganje družbe. Podgane brez podganje družbe lahko postanejo depresivne, agresivne in skratka psihično nestabilne, tudi če na prvi pogled ne zgleda tako. Prosim, resno razmisli o posvojitvi dveh namesto ene. Kje pa si jo rezervirala? Podgane morajo biti za odhod v nov dom stare vsaj 5 tednov (takrat se jih loči po spolih, ker postanejo spolno zrele).
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
 
hello everyone here! :)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: