Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 krastica na nosku

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
njana

njana


Število prispevkov : 61
Join date : 15/01/2009

krastica na nosku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: krastica na nosku   krastica na nosku Icon_minitimeČet Apr 23, 2009 6:10 pm

helow,
ravnokar sem opazila, da imasta obe podganci mejhne krastice na nosku. Se pravi na spodnjem delu pod odprtinicami. Drugo kar sem opazila da sta bol mirni in ne skačeta toliko, ne vem točno ali je to zaradi tega, ker me je strah ali je res. Drugače pa normalno jesta.Mogoče se malo več umivata.

Sedaj pa rasnično ne vem ali je to normalno da imajo trdi nosek spodaj pod noskom. Tudi nežko pogledam...ko sem ju čohala in sta bile pri miru sta obe meli tako suho. Ali lahko preverite pri svojih podgancah če imajo trdo spodaj pod noskom?

hvala pale scratch Sad
Nazaj na vrh Go down
miska




Število prispevkov : 57
Join date : 22/03/2009
Age : 37
Kraj : Jesenice

krastica na nosku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: krastica na nosku   krastica na nosku Icon_minitimePet Apr 24, 2009 11:04 am

no, jst sm takoj pregledala moji podganci in nimata krastic. mata suh nosek (ampak nad odprtinico)... nimam pa pojma od kod mata tvoji podganci krastice in kaj to pomeni....
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

krastica na nosku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: krastica na nosku   krastica na nosku Icon_minitimePet Apr 24, 2009 12:30 pm

To se umivajo pa s krempeljčki zatakne za nosek.. moj Joni je to že prakrat mel Razz
Nazaj na vrh Go down
Katarina

Katarina


Število prispevkov : 70
Join date : 13/03/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

krastica na nosku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: krastica na nosku   krastica na nosku Icon_minitimePet Apr 24, 2009 3:21 pm

Moj tut nima krastic. Je pa res mozno, da se popraskata s krempli. Al pa se ena vrjanta (k je sicer mal cudna, sam dejansko mozna)-moj je meu pod nosom (k je biu prehlajen pa je kihu in je meu posledicno mal mokr nos) mejhne delcke hrane (oz. ta prah k se nabere pa itak ko ferbca kaj bo pojedu se mu na nos nalima) pa res zgleda k neka hrastica. Tko da probi, ce gre dol. Mislm, ne lih praskat, sam tko, ce gr z lahkoto dol.
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

krastica na nosku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: krastica na nosku   krastica na nosku Icon_minitimePet Apr 24, 2009 6:39 pm

to se res smešn sliš, sam je pa res verjetno, to je imel tud moj hrčk..
Nazaj na vrh Go down
njana

njana


Število prispevkov : 61
Join date : 15/01/2009

krastica na nosku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: krastica na nosku   krastica na nosku Icon_minitimeSre Maj 13, 2009 7:32 pm

ma je biu false alarm tko da tnx za reply...tak nosek masta bejbiki Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





krastica na nosku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: krastica na nosku   krastica na nosku Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
krastica na nosku
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: