Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 podgane in kabli

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Marko

Marko


Število prispevkov : 32
Join date : 20/09/2014
Age : 25
Kraj : Novo mesto

podgane in kabli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: podgane in kabli   podgane in kabli Icon_minitimeNed Dec 14, 2014 6:08 pm

Jst bi mel podgane spuščene po sobi sam si neupam ker imam ful kablou. Pa me skrbi da bi kera kakšen kabel pregrizla. Je nevarnost da bi kera kaj pregrizla ali naj me ne skrbi?
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

podgane in kabli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgane in kabli   podgane in kabli Icon_minitimePon Dec 15, 2014 7:37 pm

Ja, lahko pregriznejo kable.

Je kakšna varjanta, da kable obesiš/pritrdiš dovolj visoko na steno, da jih ne dosežejo? Pri nas je tako, da vse kable, ki se jih da, odmaknem (na mizo, kjer je računalnik, npr. ne smejo oz. jih imam vedno pod nadzorom), ostale sem dala pa v tiste rore za kable, dobijo se v vsakem Merkurju in podobnih trgovinah. Druga opcija je, da jih imaš pač ves čas strogo na očeh. Ampak je treba biti res previden pri tem, meni je recimo Dobby pregriznil (mislim prav zares na pol dal Smile ) kabel za telefon polnit med tem, ko sem sedela zraven in ga gledala. Je res, da je tak kabel ful tanek in ga res takoj pregriznejo, debelejše in bolj "nevarne" morajo pa malo dalj časa glodat, samo vseeno...
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Marko

Marko


Število prispevkov : 32
Join date : 20/09/2014
Age : 25
Kraj : Novo mesto

podgane in kabli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgane in kabli   podgane in kabli Icon_minitimeTor Dec 16, 2014 3:38 pm

ok hvala Smile se bom enkrat v merkurju oglasil
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





podgane in kabli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgane in kabli   podgane in kabli Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
podgane in kabli
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» So to podgane?
» Seciranje podgane
» Varstvo podgane!
» Podgane in glasba
» Zajci in podgane

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Razno-
Pojdi na: