Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Koncerti :)

Go down 
+14
Jasmina
Tjashy
Katarina
Eva
Sonii
Peexy
Juni
Timea
Scaredy Rat
bolha
Olivija
elanor
Dejan
Fiamma
18 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeTor Apr 21, 2009 7:05 pm

no, ste bli na kakšnem odbrem koncertu?? tukaj se razpišite
js sm bla na 2. koncertih od Iron maiden, na Metalcampu, ...
o tem drugič Laughing

gre kdo slučajno v nedeljo (26.2.2009) na Cradle of Filth v LJ??
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeTor Apr 21, 2009 8:22 pm

Bil sem na ene par koncertih. Med drugim tudi dvakrat na Siddharti, enkrat na Laibach-ih in februarja 2005 na Rammstein-ih. Slednji koncert mi je bil najboljši.Cool Mogoče bom šel kdaj ne Metalcamp, ker tam res dobri bendi špilajo. Samo ponavadi sem lih tiste dneve na raziskovalnem taboru. Tako da bomo vidl kako bo v prihodnje.
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 6:20 am

Lansko leto sm bla 3 dni na Metal campu, bla sem na Maidnih pa na Nightwishih. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 12:34 pm

ma dejj...js bi tudi pla na nightwishe...no, če grem letos na MC jih bom vidla...samo ki brez Tarje ni isto Sad
js pa sm bla na Siddharti že preveč krat Razz
Na Maidnih sem bla 2x in enx boljše kot drugič Very Happy bla sem v Lj in Splitu in moram rečt, da je blo v Splitu blo res FENOMENALNO.... grozno dobri komadi (največje njihove uspešnice iz 80-ih Wink ) Very Happy
pol kaj je še takega...no, lanski MC, bla sem sicer samo 3 dni, ampka me je ZELOOO navdušil (je bil moj prvi mc, ker sm bla končno polnoletna in me mama ni mogla preveč zavirat pri tem, da grem)
bli so res dobri koncerti (npr In Flames, žal mi pa je, da sem zamudila Helloweene Sad ) ...in zakon mi je blo že samo okolje, sproščen folk, ki te ne sodi in so vsi dobre volje in se radi družijo in pozabavajo...skratka ZAKON! Smile
če je še kej tazga se bo že spomnila XD
drugače sem bla nekoč davno nazaj tudi na Bryan Adamsu v LJ lol!
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 1:07 pm

Fiamma je napisal/a:
no, ste bli na kakšnem odbrem koncertu?? tukaj se razpišite
js sm bla na 2. koncertih od Iron maiden, na Metalcampu, ...
o tem drugič Laughing

gre kdo slučajno v nedeljo (26.2.2009) na Cradle of Filth v LJ??

Jest grem na COFke Very Happy
Bla sm pa na maratonu od Sidarte, na Sonati (Sonata Arctica), na Laibach-ih...preveč za naštevat
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeSre Avg 19, 2009 7:54 pm

No, js pa sm bla na Paranoidu (metal festival v Celju, letos prvič). Kul je blo, meli smo dobro družbo, spoznla sem kar nekaj zanimivih bandov, sem tudi navdušena nad domačimi mladimi bendi (Keller, Eternity) tako da se nam obeta svetla prihodnost kar se glasbe tiče Smile
Naslednji koncert bo naslednjo sredo na šagri v Škofijah...igrajo Zmelkoowi (verjetno ste že slišali za njim, čene pa hitro pogooglat) in Wild Ones -> to so ena mlada skupina tle z Obale, bolj glam varjanta, preigravajo stare koverje in imajo že 2 svoja komada, do konca leta pa nameravajo nardit demo. Pevec res zakon poje, kitarist (sicer moj kolega) pa je norc glede kitare, od petega leta igra in vadi baje tudi po 8 ur na dan...skratka obvlada XD
če bo kdo na Obali, se mu splača it na Škofije tisti dan Wink
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeČet Sep 10, 2009 1:10 pm

A gre slučajno gdo na koncer od Sonate Arctice v Milano al pa Zagreb? Pa še na koncert Korpiklaanov in Epice /tud v Milanu)?
Bom datume še dopisala, se jih zdele na pamt ne spomnm.
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeČet Sep 10, 2009 4:17 pm

Fiamma je napisal/a:
No, js pa sm bla na Paranoidu (metal festival v Celju, letos prvič). Kul je blo, meli smo dobro družbo, spoznla sem kar nekaj zanimivih bandov, sem tudi navdušena nad domačimi mladimi bendi (Keller, Eternity) tako da se nam obeta svetla prihodnost kar se glasbe tiče Smile
Naslednji koncert bo naslednjo sredo na šagri v Škofijah...igrajo Zmelkoowi (verjetno ste že slišali za njim, čene pa hitro pogooglat) in Wild Ones -> to so ena mlada skupina tle z Obale, bolj glam varjanta, preigravajo stare koverje in imajo že 2 svoja komada, do konca leta pa nameravajo nardit demo. Pevec res zakon poje, kitarist (sicer moj kolega) pa je norc glede kitare, od petega leta igra in vadi baje tudi po 8 ur na dan...skratka obvlada XD
če bo kdo na Obali, se mu splača it na Škofije tisti dan Wink

hahah smo bli, ja.. x)
zmelkoow ga itak sekajo (pa med njihovim nastopom me je ena butnla s komolcem in mi je tekla kri Suspect ) , bakala blues band tudi, basist od wild ones-ov je pa mel malo preveč glamerske pajkice za moj okus XD
ampak pevec je pa res dober, ja Razz
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimePet Sep 11, 2009 1:47 pm

Olivija je napisal/a:
A gre slučajno gdo na koncer od Sonate Arctice v Milano al pa Zagreb? Pa še na koncert Korpiklaanov in Epice /tud v Milanu)?
Bom datume še dopisala, se jih zdele na pamt ne spomnm.
Js na Sonato grem verjetno v Lj.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimePet Sep 11, 2009 2:37 pm

Fiamma je napisal/a:
Olivija je napisal/a:
A gre slučajno gdo na koncer od Sonate Arctice v Milano al pa Zagreb? Pa še na koncert Korpiklaanov in Epice /tud v Milanu)?
Bom datume še dopisala, se jih zdele na pamt ne spomnm.
Js na Sonato grem verjetno v Lj.

Sonata v lj? KJEEE???? Jest vem sam za zagreb
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimePet Sep 11, 2009 7:41 pm

Olivija je napisal/a:
Fiamma je napisal/a:
Olivija je napisal/a:
A gre slučajno gdo na koncer od Sonate Arctice v Milano al pa Zagreb? Pa še na koncert Korpiklaanov in Epice /tud v Milanu)?
Bom datume še dopisala, se jih zdele na pamt ne spomnm.
Js na Sonato grem verjetno v Lj.

Sonata v lj? KJEEE???? Jest vem sam za zagreb
Se mi zdi, da v Cvetličarni...enkrat novembra^^
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Scaredy Rat

Scaredy Rat


Število prispevkov : 96
Join date : 26/07/2009
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeSob Sep 26, 2009 5:27 pm

Fiamma je napisal/a:
Se mi zdi, da v Cvetličarni...enkrat novembra^^

Cvetličarno so zaprli Crying or Very sad


Olivija je napisal/a:
A gre slučajno gdo na koncer od Sonate Arctice v Milano al pa Zagreb? Pa še na koncert Korpiklaanov in Epice /tud v Milanu)?
Bom datume še dopisala, se jih zdele na pamt ne spomnm.

Sm bla že vesela da Epica&Korpiklaani na isti dan igrajo, al pa Epica&Sonata (2 leti nazaj so mel skupi turnejo in si še zdj ne morm odpustit da jih nism šla gledat, k se mi zdi res zakon kombinacija >.<), ampak sam za en bend posebi ne vem če bi se mi splačal it.. no mogoče na Epico k jih še nism vidla pa so mi eden ljubših bendov. Kako bi pa šla v Milano?

A ma kdo namen it na Swallow the Sun, Insomnium in Omnium Gatherum 14.12. na Dunaj? Very Happy
Melodeath galore!!
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeNed Sep 27, 2009 7:52 am

Baje, da bo Sonata v Lj, neglede na Cvetličarno...koncert bo nekje drugje. Wink
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Scaredy Rat

Scaredy Rat


Število prispevkov : 96
Join date : 26/07/2009
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeNed Sep 27, 2009 2:25 pm

Fiamma je napisal/a:
Baje, da bo Sonata v Lj, neglede na Cvetličarno...koncert bo nekje drugje. Wink

Res? Hudo! Sm jih vidla lani v Mariboru, pa jih bom šla še enkrat gledat, če bojo res tok blizu Smile

No za Cvetličarno mi je pa res žal, sem bla samo enkrat tam na Within Temptation pa je res dobr plac, škoda ga je ;(
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 9:28 am

No da se še jz pohvalim Razz xD

jz sm bla pa 3x na metal maniji, letos za cel teden na metalcampu, letos na Nightwish v Zagrebu (obuuupni so! No moreš imet že kar dober želodec za poslušat tanovo pevko Very Happy ) in letos junija v Milanu na METALLICI! cheers Very Happy
in je blo res zaaaaaakon. Takrat sem pogruntala, da mi res ni žal, ker sem si aprila nardila tattoo z njihovim logom Smile in spomladi, ko pridejo nazaj v Evropo grem 100% še enkrat na koncert, pa čeprav na isto turnejo Smile Zdej sem ulovila dve trzalce, zdej grem pa po palčke od Larsa! Razz
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 10:46 am

Jaz sem ko sem bila malo mlajša, tam ene 16/17, ful več hodila na koncerte ... zdaj pa ne vem, al mi je manj muzike všeč, al sem samo večkrat brez keša, al kaj Very Happy

Torej:

Therion/Tristania, ne vem al je blo 2005 al konec 2004
Nightwish 2005 (še s Tarjo ja, ko so bli v Križankah!)
HammerFall, ne spomnim se kdaj so bli, je pa moralo biti tam enkrat 05/06 (pomoje 06, ker vem da sem šla zaradi 'good old times', pri tem da sem jih začela poslušat tam nekje 04 xD)
Helloween, isto
Blind Guardian 2006
Iron Maiden 2007
Within Temptation 2008 (saj so bli lani ne?)
Metallica 2008 (v Bologni al kje že)
Dark Tranquility 2008

3x MetalCamp (07, 08 in 09)

Pa mislim da je bilo še par stvari; če se kaj spomnem, napišem.

Letos sem pa bolj bedna ... zaenkrat je blo vse, kar je bilo vsaj približno koncertu podobnega, MetalCamp in pa Riverdance xD

Timea, respekt za tatu in za trzalice Smile Jaz se na takih velikih koncertih raje ne gužvam, ker pač ... sem tiny xD so me že na Maidnih skor speštali po zoprnem naključju (sedela sem na ramenih enega modela, ki je bil čisto nalit in je pozabil, da me ima gor, nakar je oddivjal v prvo vrsto ... potem me je pa kar odložil tam, pri tem da sem imela eno vezalko odvezano in so mi jo vsi pohojali in sem bila čisto boga, no na srečo so me potem varnostniki potegnili ven) in sem od takrat naprej bolj previdna Very Happy

Aja, pa še to sem hotla rečt, WTF jim ni bilo jasno da so šli Cvetličarno zapret Suspect

Še en edit: Epica & SA bojo letos na MC Wink
Nazaj na vrh Go down
Peexy

Peexy


Število prispevkov : 58
Join date : 20/11/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana, okolica

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 11:00 am

Within Temptation, 19.1. 2008. Dan, ko so se sanje uresničile. cheers
Obseden sem (bil v bistvu) s tem bendom..

Slike
Upam, da bo delalo?

Obljubal so neki, da se bodo še vrnil.. What a Face
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 12:52 pm

Tolk cajta nazaj so že bli Shocked

Meni so WT še vedno eden najljubših bandov ... sploh zaradi whoa vokala, ki me je tudi v živo res pozitivno presenetil. Sem bila pa isto hardcore fan par let.
Nazaj na vrh Go down
Scaredy Rat

Scaredy Rat


Število prispevkov : 96
Join date : 26/07/2009
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 1:01 pm

Peexy in Juni, same here - sm čist znorela od navdušenja ko sem oktobra 07 izvedela, da pridejo Within Temptation, in pol tisto mučno čakanje do januarja.. še zdj je to eden mojih najljubših koncertov in upam, da jih bomo imeli priložnost kmalu spet vidt v živo cheers

Metalcamp lineup do zdj je za prste obliznit :9

Pa še enkrat sprašujem, ker sem pač vztrajna, hehe.. ima kdo namen it 14. 12. na Dunaj na Swallow the Sun, Omnium Gatherum in Insomnium? Very Happy js trenutno še iščem najbolj poceni varianto za prevoz z vlakom, sicer pa vse kaže na to, da bom šla.
Ima kdo mogoče izkušnje s potovanjem na Dunaj v lastni režiji?

Aja, Cvetličarna je bojda spet odprla svoja vrata Wink
http://www.cvetlicarna.info/default.aspx
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 1:27 pm

Hell Yeah, kar se cvetličarne tiče! Hud plac za koncerte in meni tudi zelo priljubljen kraj, če hočeš iti malo plesat. Very Happy

Koliko pa stane to na Dunaju? A koncerti.net nimajo prevoza? (na metallico sem šla jaz z njimi, pa je bilo daleč najceneje)
Nazaj na vrh Go down
Scaredy Rat

Scaredy Rat


Število prispevkov : 96
Join date : 26/07/2009
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 1:40 pm

Eh, Koncerti.net majo prevoze sam za večje stvari.. kar tale koncert ravno ni Wink

Karta je 17,70€ (kar je smešno malo, če mene vprašaš), baje pa lahko z njo koristiš tud javni prevoz na Dunaju O.o tko piše na Eventim.si

Cvetličarna je pa kul plac ja Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 3:27 pm

Men je pa od WT najbl ušeč what have you done. Laughing
Druge pa bolj slabo poznam ;P
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 8:16 pm

Lastna režija na Dunaj z avto se zelo splača če so v avtu 4 osebe. Potem v obe smeri pride okoli 15€ na osebo z vinjeto vred.
Samo treba je merkat s parkirplacom! Splača se dat tiste par evrov za parkirplac, če ne se ti zgodi da plačaš 20€ za taksi na drug konec mesta (ker je podzemna že zaprta) pa 250€ kazni. Smo parkiral pred enim hotelom,in so nam ga v dveh urah odpeljali, table da ne smeš parkirati pa nikjer. Majo en zaokn da po delovnem času ne smeš parkirat pred trgovinami itd. ampak samo na označenih zadevah Rolling Eyes
Pa na Dunaj al pa v Graz se zelooo splača ker so karte zeloooo poceni - mi bomo za efetrklang dali 12€, editorsi so mal dražji (30€) ampak so bili kjerkoli drugje precej dražji, tko da.... DUNAJ! cheers
Nazaj na vrh Go down
Scaredy Rat

Scaredy Rat


Število prispevkov : 96
Join date : 26/07/2009
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 5:47 pm

Sonii je napisal/a:
Men je pa od WT najbl ušeč what have you done. Laughing
Druge pa bolj slabo poznam ;P

Men WT nekak vedno ostanejo všeč, čeprav iz albuma v album mal spreminjajo stil (kar je v bistvu čist dobrodošlo), tko da se zelo težko odločim za najljubši komad. Z zadnjega albuma poslušaj Our Solemn Hour - ta je res ful dober Very Happy


Eva je napisal/a:
Lastna režija na Dunaj z avto se zelo splača če so v avtu 4 osebe. Potem v obe smeri pride okoli 15€ na osebo z vinjeto vred.
Samo treba je merkat s parkirplacom! Splača se dat tiste par evrov za parkirplac, če ne se ti zgodi da plačaš 20€ za taksi na drug konec mesta (ker je podzemna že zaprta) pa 250€ kazni. Smo parkiral pred enim hotelom,in so nam ga v dveh urah odpeljali, table da ne smeš parkirati pa nikjer. Majo en zaokn da po delovnem času ne smeš parkirat pred trgovinami itd. ampak samo na označenih zadevah Rolling Eyes
Pa na Dunaj al pa v Graz se zelooo splača ker so karte zeloooo poceni - mi bomo za efetrklang dali 12€, editorsi so mal dražji (30€) ampak so bili kjerkoli drugje precej dražji, tko da.... DUNAJ! cheers

Hm, avto zame ni opcija ker greva s kolegico sami, js nimam izpita, njo bi pa pobral če bi mogla vozt v obe smeri Very Happy
Tole s podzemno me je kr šokiral, sm šla prevert vozni red in res zadnji vlak pelje tm okrog pol enih. In vse do zdj sm bla prepričana da je LPP sranje Neutral
Sicer sm se pa dons pozanimala glede vozovnic za vlak in obstaja ena poceni varianta (povratna 58€/osebo), če rezerviraš par dni vnaprej, plus na točno določen vlak morš it, kar res ni nek poseben problem. Bi blo pa z avtom definitivno bolj komot, ampak kaj čmo, mogoče drugič Smile

Je pa res zanimivo da so koncerti na Dunaju tok poceni; js tega nism vedla, ampak zdj ko si ti omenila, pa k vidim da bom za koncert odštela samo borih 17€.. me zanima kje organizator not prnese, da lahko tok poceni proda vstopnice Question 7€ za garderobo, 8€ za pivo? Laughing
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 6:04 pm

Huh, sami metalci xP
Jaz pa sem v soboto šla na Ribljo Čorbo pa dobila avtograme in mi to res ful pomeni, ker sem jih nabijala že pri 5. letih x3
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Koncerti :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koncerti :)   Koncerti :) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Koncerti :)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Ostalo :: Zabava in prosti čas-
Pojdi na: