Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.

KazaloPortalCalendarGalleryPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

meta.cehovin

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
meta.cehovin

Število prispevkov : 39

ObjavljaNaslov sporočila: meta.cehovin   Tor Feb 18, 2014 3:44 pm

Lep pozdrav. Moje ime je Meta in sem študentka na BF v Ljubljani. Študiram pa živilstvo in prehrano.
Čez teden sem v Ljubljani, čez vikende pa malo v Postojni pri fantu, malo doma na Primorskem.
Doma imam mojo večno ljubezen Nalo, dvoletna psička mešanka in je dobesedno ljubezen mojega življenja - hiperaktiven pes. Imam tudi mačka Tomija, ki ni ravno socializiran - pride ko mu zapaše in gre ko se naveliča. Že kot majhen se ni rad crtal, sedaj pa le ko je lačen. Imela sem muco Pikico, ki je pred 4 tedni izginila. Bila je največji bombonček in je združila vso družino, vsi smo jo imeli radi, od psičke Nale (s katero sta spali skupaj), do Tomija.
Živim na manjši kmetiji in imeli smo že precej živali, tudi konja Lita (ki nas je zapustil zaradi bolezni), skobčevko Kokija, celo vojsko muc in polha. Sedaj pa je k naši družini prišla še Dumbo podgana Cleopatra - Či Či.

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil

meta.cehovin
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1