Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Mobitelov natečaj Itak Džafest

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
marjetica




Število prispevkov : 3
Join date : 24/02/2009
Age : 31

Mobitelov natečaj Itak Džafest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mobitelov natečaj Itak Džafest   Mobitelov natečaj Itak Džafest Icon_minitimeNed Apr 19, 2009 1:35 pm

Hej! Mene pa zanima, če kaj spremljate ta mobitelov natečaj . Ker sama poznam kar nekaj mladih bendov za katere bi bil takšen natečaj edina odskočna deska, redno spremljam rezultate in jim pomagam z glasovi. Pa me zanima, kateri neuveljavljen prijavljen bend vam je najbolj všeč in zanj glasujete.
Sama sem velika fenica Hroščev ( neverjeten vokal in odlični instrumentalni deli - še posebej za njihovo starost so nadpovprečno dobri).
Tukaj je link s top 10 bendi : http://dzafest.itak.si/bendi/top_bendi

Kdo pa je všeč vam?

Lep pozdrav flower
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Mobitelov natečaj Itak Džafest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mobitelov natečaj Itak Džafest   Mobitelov natečaj Itak Džafest Icon_minitimeNed Apr 19, 2009 10:30 pm

Takle natečaj bi bil tja do pred 2 leti nazaj aktualen za brata in njegova 2 kolega, ki so imeli bend.
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Mobitelov natečaj Itak Džafest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mobitelov natečaj Itak Džafest   Mobitelov natečaj Itak Džafest Icon_minitimeTor Apr 21, 2009 6:27 pm

http://dzafest.itak.si/bendi/bend?bid=48 Paraziti p. 13
bobnar je prjatu, pa morm mal reklame nardit Wink

Drgač pa sm bla enkrat na koncertu kjer so Sell out igral kot predskupina in morm rečt da so fajni u živo... The Tide so supr, vokal mi je zlo všeč. Potem pa poznam še fante iz White Stain ampak se mi ne zdijo posebno signifikantni (žou...).
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Mobitelov natečaj Itak Džafest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mobitelov natečaj Itak Džafest   Mobitelov natečaj Itak Džafest Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 1:10 pm

rockolution
moji frendi
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Mobitelov natečaj Itak Džafest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mobitelov natečaj Itak Džafest   Mobitelov natečaj Itak Džafest Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Mobitelov natečaj Itak Džafest
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Natečaj za "header"

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Ostalo :: Zabava in prosti čas-
Pojdi na: