Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Pomagajte nam najti dom!!!

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Pomagajte nam najti dom!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pomagajte nam najti dom!!!   Pomagajte nam najti dom!!! Icon_minitimeNed Nov 24, 2013 4:33 pm

Pozdravljeni!
Po brskanju po bolhi sem našla TALE link. Gre za rejca, ki na debelo goji živali, sedaj pa rejo opušča in si nekako ne morem pomagati, da se mi tele živalice ne bi zasmilile - bog ve, kje bodo končale Sad Zato dajem pobudo, da jim pomagajte najti dom. Jst sem vsaj nekaj teh živali pripravljena odkupiti, vendar pa jih sama nikakor ne morem obdržat - če jim lahko kdo ponudi dom, naj se prosim javi, forumašica Choo pa bo tudi konkatirala Kosovir, če lahko še oni kaj pomagajo.
Hvala (:
Nazaj na vrh Go down
Kuku

Kuku


Število prispevkov : 59
Join date : 14/10/2013

Pomagajte nam najti dom!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomagajte nam najti dom!!!   Pomagajte nam najti dom!!! Icon_minitimeNed Nov 24, 2013 6:49 pm

Ubožice....
Sem tudi jaz danes na bolhi našla tele oglase:sad: ... Pred mesecem dni sem od tega Nejca kupila podgano. Ni se jim ravno dobro godilo, vendar je bilo nekako poskrbljeno za njih. V bistvu sem šla gledat zajčnike, ki jih je prodajal in ko sem videla vse tiste živali: podgane, milijon morskih prašičkov, hrčkov in zajčkov, skakače, deguja, ježke, kure, prepelice, se mi je skoraj zvrtelo. In že takrat je rekel, da bo malo zmanjšal rejo, ker je strašno veliko stroškov s tem, ampak tako gmotno oddajanje živali si pa nisem mislila.

Zelo grdo in neodgovorno! Sem bila šokirana, ampak mama ni hotla niti slišat o kaki novi živali...

Nevem kako bo oddal tistih milijon morskih prašičkov, pa saj se kar zjokaš.... (sploh, ko ne morem pomagat). Upam da bo Kosovir uspešen pri oddaji...

Držimo pesti...
Nazaj na vrh Go down
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Pomagajte nam najti dom!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomagajte nam najti dom!!!   Pomagajte nam najti dom!!! Icon_minitimeNed Nov 24, 2013 7:01 pm

Žal nam Kosovir ne more pomagati, saj so polni Sad
Drugače pa, kakšna pa je ta podganica? A je bila zdrava, vajena ljudi ...?
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Pomagajte nam najti dom!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomagajte nam najti dom!!!   Pomagajte nam najti dom!!! Icon_minitimeNed Nov 24, 2013 9:01 pm

Jaz imam predvsem občutek, da bodo šle pač za kačo, ker se tako poceni prodajajo... Sploh glede na akcijo "kupiš jih več, goliči gratis" doh 
Ampak ok, brezveze je zdaj tu pametovat. Dajte tisti, ki imate namen te dni posvojit kakšno podganico, razmislit, če ne bi vzeli mogoče katere od teh. Načeloma res ne podpiram kupovanja pri takih rejcih, ker gre za navadno šteparijo, ampak glede na to, da se reja zapira (upam), je situacija malo drugačna...
Kuku, te pa tudi jaz prosim, da deliš z nami, kakšni sta podganici po karakterju in zdravstveno Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Kuku

Kuku


Število prispevkov : 59
Join date : 14/10/2013

Pomagajte nam najti dom!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomagajte nam najti dom!!!   Pomagajte nam najti dom!!! Icon_minitimeNed Nov 24, 2013 10:29 pm

Moj je koštal 5€. Bil je star 1,5 mesca in krotek....pač tak mladiček, ki mu še ni najbolj jasno kaj je svet. Gledal je z velikimi očki okoli sebe in ni bil nič kaj prestrašen. Takoj se je navadil na ime in se veliko naučil od Windy in Gine ,med drugim tudi to, da je v kapuci najtopleje Smile
Prvi teden se je vsakič, ko sem ga vzela v roko pokakal verjetno od strahu....Potem je sam od sebe prenehal.
Je navezan name, ne boji se psa, ne uničuje stvari v kletki. Ko jih imam spuščene na travniku pride, ko ga pokličem. Ne grize...

Glede zdravja sem bila najprej malo skeptična ker se mi je zdelo, da se bolj praska, ampak ga je minilo. Od začetka je bil tudi drek bolj mehek, ampak smo zrihtali z banano.

Naj vas samo opozorim... Nejc je rekel, da lahko odorasli samci močno ugriznejo, ker niso navajeni roke. Ampak verjamem, da lahko tudi taki najdejo topel dom pri kakšnemu izkušenemu ljubitelju podgan.

Sem že Poanji svetovala naj raje posvoji enega od teh...
Nazaj na vrh Go down
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Pomagajte nam najti dom!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomagajte nam najti dom!!!   Pomagajte nam najti dom!!! Icon_minitimeNed Nov 24, 2013 11:00 pm

Bom jst tudi šla malo počekirat situacijo, ko sem tu blizu doma. Ne vem, jst bi lahko poskusila ven pobrat vsaj tiste, ki so bolj mlade, delujejo zdrave in majo vredu karakter - kot sem rekla, lahko jih tudi kupim ... Ampak jst jih res ne morem obdržat ... Prosim, vsi, ki tole vidite, dejte premisliti in pa malo posredovati še drugim, ki bi lahko posvojili kakšno miš (:
Nazaj na vrh Go down
juliett6

juliett6


Število prispevkov : 36
Join date : 20/04/2012
Age : 30
Kraj : Maribor

Pomagajte nam najti dom!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomagajte nam najti dom!!!   Pomagajte nam najti dom!!! Icon_minitimePon Nov 25, 2013 7:30 pm

Pri njemu sem jaz pred 1letom in pol kupila mojo (zdaj že žal čez mavrico) Mimi... Ki je bila zdrava, rada je raziskovala, edino na začetku in kar nekaj časa je bila bolj plašna... Je kar trajalo, da smo jo z razvajanjem razcartali, ampak je takrat bila še skupaj z mojo prvo podganico Amy, po kateri se je zgledovala... Ampak sem tudi mnenja, da ta njegov odnos je obupen... Bi vzela podganice, če bi prej to vedela...ampak sem glih 2 starejši posvojila, ker nista imeli primeren dom, pa sta kar zahtevni, ker še grizeta vmes... in najprej hočem njiju z mojo že starejšo Mars spravit skup.
Upam, da se vsem podganicam [če je le možno] najde topel dom!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pomagajte nam najti dom!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomagajte nam najti dom!!!   Pomagajte nam najti dom!!! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pomagajte nam najti dom!!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Gani in Grizli morata najti nov dom :(
» Pomagajte podgancam
» Prosim pomagajte, imam bolano podganico??Hvala

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: