Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Fi in Li :)

Go down 
+2
Daisee
FiLi*
6 posters
AvtorSporočilo
FiLi*

FiLi*


Število prispevkov : 2
Join date : 21/09/2013

Fi in Li :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Fi in Li :)   Fi in Li :) Icon_minitimeSob Okt 12, 2013 6:47 am

No je že čas, da še jaz predstavim moji dve mali afni. wink Pred kratkim sem tudi jaz med drugim postala lastnica dveh podganic. Imam samički z imeni Fi in Li. Fi sem dobila 29. avgusta in je stara okoli 4-5 mesecev (za nobeno ne vem točnega datuma rojstva). Li pa sem dobila 21. septembra in je stara okoli 3 mesece. Smile
Fi je husky barve, Li pa je bež/bela z črnimi očki. veselje 
Pa da še na kratko malo njun karakter opišem: Fi je izbirčnaaa glede hrane, ko je zunaj kletke je zelo živahna v kletki pa večino časa spi in kuka skozi okno, ki ga imata v hiški. jezik Super se razume z ostalimi živalmi in se ničesar ne boji. Li je pa malo bolj plašna, res da je tudi manj časa pri meni, rada se carta, je živi norc in če jo spustim vedno najde nemogoč prostor kamor se skrije in je sploh ne morem ujet tok je hitra, vse ponavlja za Fi Very Happy, glede in hrane sploh ni izbirčna. No tako malo na kratko. Če pa koga še kaj zanima pa me lahko vpraša. wink 
Prilagam še nekaj slikic:

Tole je Fi prvi dan, ko sem jo dobila:
Fi in Li :) 123634450250093983258914

Li prvi dan, ko sem jo dobila (poleg je Fi):
Fi in Li :) 123474551305794544355517

Fi in Cintie: lol 
Fi in Li :) 996905519224631493553186

Še ena od Fi (ko je bila malo mlajša):
Fi in Li :) 123362651283796879888613

Li pravi ''ne me slikat.'' Smile
Fi in Li :) 138329951923314482603573

Princeska Li: rofl 
Fi in Li :) 137838751923269482608044
Nazaj na vrh Go down
Daisee




Število prispevkov : 34
Join date : 28/02/2013
Age : 36
Kraj : Lubljana

Fi in Li :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Fi in Li :)   Fi in Li :) Icon_minitimeSob Okt 12, 2013 7:31 am

Cukra sta lupček na bušček 
Nazaj na vrh Go down
maxanja

maxanja


Število prispevkov : 47
Join date : 15/09/2013
Age : 38
Kraj : Zg. Korena, Mb

Fi in Li :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Fi in Li :)   Fi in Li :) Icon_minitimeSob Okt 12, 2013 11:33 am

Aaaw, kak sta sladki Smile Cintie pa je čist taka (po barvi no Very Happy ) kot naša Biba, ampak jaz Bibi ne bi upala dat podgane na glavo, ker ima ful lovski nagon (čeprav podgane pa ful zanima heh) - kako vam je to uspelo, saj je Cintie tudi lovska, ni?
Lp rabbit 
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Fi in Li :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Fi in Li :)   Fi in Li :) Icon_minitimeSob Okt 12, 2013 11:51 am

Kakšna potrpežljiva kužika Smile Luštne zverine, vse 3 Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Fi in Li :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Fi in Li :)   Fi in Li :) Icon_minitimeSob Okt 12, 2013 12:15 pm

Joj, lumpeafnastemale, psička je pa pravi cukr Very Happy Ni kaj, super predstavitev!
Nazaj na vrh Go down
FiLi*

FiLi*


Število prispevkov : 2
Join date : 21/09/2013

Fi in Li :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Fi in Li :)   Fi in Li :) Icon_minitimeTor Okt 22, 2013 3:18 pm

Aww hvala vsem! veselje Fi in Li se zahvaljujeta za lepe komentarje! Very Happy Pa Cintie tudi. Smile

maxanja: Cintie je landseer, ta pasma je daleč stran od lovske haha. Spada v 2.FCI skupino. So pa to drugače izjemno družinski, prijazni psi uporabljali so jih pa kot reševalce iz vode..So bratranci novofundlancev. wink 

Je pa Cintie bol prestrašena od obeh ganic, ko jih damo skupaj haha, čeprav ma psička 56kg obe podganice skupi pa ne 1kg. veselje Mamo pa tudi 3 čivave doma gredo pa super skupi z podgancami. Very Happy 

Pa še ena slika, ki dokazuje da je Cintie en navaden bojazlivc: Razz 
Fi in Li :) Lala
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Fi in Li :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Fi in Li :)   Fi in Li :) Icon_minitimeTor Okt 22, 2013 5:51 pm

Joj, kter prestrašen pogled veselje 
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
maxanja

maxanja


Število prispevkov : 47
Join date : 15/09/2013
Age : 38
Kraj : Zg. Korena, Mb

Fi in Li :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Fi in Li :)   Fi in Li :) Icon_minitimeSre Okt 23, 2013 11:23 am

Saj ne vem po čem sem ji določla, da je lovska hehe Very Happy dokazano, da ni, boga kak jo je strah, ko te male zverine lazijo po njej veselje 
Nazaj na vrh Go down
Kuku

Kuku


Število prispevkov : 59
Join date : 14/10/2013

Fi in Li :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Fi in Li :)   Fi in Li :) Icon_minitimeSob Okt 26, 2013 3:34 pm

Maxanja, jaz imam labradorko lovske linije z izjemnim nagonom, ampak podgane in zajca pa pusti na miru, ker točno ve, da ne sme težit drugim mojim živalim (čeprav je ona na prvem mestu med vsemi). Z ovnom se celo ližeta po smrčkih in tudi za kure se ne zmeni. Je pa res, da ob pogledu na raco ali kako drugo divjo žival poslušnost premaga nagon. Sej psi so pametni. Poskusi svoji psički pokazat kaj želiš od nje in sigurno te bo razumela:D 
Nazaj na vrh Go down
maxanja

maxanja


Število prispevkov : 47
Join date : 15/09/2013
Age : 38
Kraj : Zg. Korena, Mb

Fi in Li :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Fi in Li :)   Fi in Li :) Icon_minitimeNed Okt 27, 2013 9:51 am

Jaa, saj sem jaz njej že dala vedet, da so naše pa to, pa saj malo razume, ker ko sem recimo s podganami na postelji gre kar vstran, ampak tak radovedno špega izza stene al pa kaj..če pa jo kličem, pa noče prit, če pa jo prinesem na posteljo pa je kar precej panična in samo hoče vstran-na silo pa je ne bi rada.. V kletko pa jih gleda s prisotnostjo oblizovanja, tak da ne vem kaki prijatelji bodo Smile
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Fi in Li :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Fi in Li :)   Fi in Li :) Icon_minitimeNed Okt 27, 2013 10:24 am

Glede na vse opisano se meni bolj zdi, da se jih psicka boji in je tudi tisto oblizovanje bolj znak, da ji je neprijetno, kot da bi jih hotla pojest. Nisem lih strokovnjak, sam se mi zdi cudno, da bi se jih bala, ko so spusceni, ko so v kletki bi jih hotla pa pojest.. Smile no, kakorkoli, ce je katerikoli od zivali neprijetno, je res brezveze, da se jih zdruzuje.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Kuku

Kuku


Število prispevkov : 59
Join date : 14/10/2013

Fi in Li :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Fi in Li :)   Fi in Li :) Icon_minitimePon Okt 28, 2013 11:15 am

Če se jih boji je pa res ni treba silit.....od moje sošolke maltežanka se boji ruskega hrčka:llol: 
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Fi in Li :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Fi in Li :)   Fi in Li :) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Fi in Li :)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: