Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Podarim podgance

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Katarinca




Število prispevkov : 8
Join date : 21/08/2013
Age : 40
Kraj : Zreče

Podarim podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Podarim podgance   Podarim podgance Icon_minitimeSob Avg 24, 2013 8:49 am

Pozdravljeni

Pred malo več kot 3 tedni sva si s partnerjem omislila, da bi imela kakšnega manjšega hišnega ljubljenčka in sva se odpravila po hrčka. Potem pa sva se v trgovini oba zaljubila v podgance. Naredila sva tipično napako...kupila sva 2 podganci in vse kar spada zraven, ne da bi vedela, kaj veliko o teh malih nadobudnežih. In tako se je zgodilo, da sva po tednu dni, ko sva jih prinesla iz trgovine, opazila, da si delata gnezdo in da imata nenormalno velike trebuščke. Kaj kmalu sta obe skotili. Prva je imela 4 cvileke wink  (datum 12.8.), druga pa dva dni za njo 8 nadobudnežev. In tako imava sedaj 12 malih cvilekov, ki si želijo v nov podganoljubi dom. veselje 
Ker sem seveda že prvi dan prebrala kar precejšen del tega foruma, se zavedam, da moram sedaj ločiti punčke od fantkov po 4-5 tednih, da se kaj podobnega ne bo več pripetilo. Bi pa bilo super, da bi se tega zavedali tudi v trgovinah, kjer podganice prodajajo.

Fotografije malih lumpov pa bom objavila čez kakšen dan ali dva. Imava pa 6 črno belih in 6 bež-belih (husky se jim reče, če se ne motim). Spolov pa še ne znam določiti...

Objavo tega oglasa pa mi je dovolila moderatorka Fiamma.
Nazaj na vrh Go down
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Podarim podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgance   Podarim podgance Icon_minitimeNed Avg 25, 2013 7:54 pm

Spol bi se sedaj že moral lepo videt. Meni je pri takih malih najlažje poiskat ven samičke, saj se jim pri tej starosti že vidijo zize, ki jih vidiš kot pikice na trebuščku (:
No, veliko sreče z oddajo, jst sem bila tudi pred kratkim v podobni situaciji in bi z veseljem vzela kakega knedla, če bi imela kaj prostora (: Ti svetujem, da še daš oglas še na kak FB in bolho, če še nisi (:
Nazaj na vrh Go down
Katarinca




Število prispevkov : 8
Join date : 21/08/2013
Age : 40
Kraj : Zreče

Podarim podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgance   Podarim podgance Icon_minitimePon Avg 26, 2013 9:00 am

Hvala. veselje Sem danes takoj zjutraj preverila spole in imava 4 samičke in 8 samčkov.
Sem kar nekako upala, da bo več samičk, ker je povpraševanje po samičkah večje. Hvala še enkrat za pomoč...res upam, da mi jih uspe vse oddati v čudovit dom.
Nazaj na vrh Go down
Katarinca




Število prispevkov : 8
Join date : 21/08/2013
Age : 40
Kraj : Zreče

Podarim podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgance   Podarim podgance Icon_minitimePon Avg 26, 2013 12:23 pm

Podarim podgance 1ds-053
Nazaj na vrh Go down
Katarinca




Število prispevkov : 8
Join date : 21/08/2013
Age : 40
Kraj : Zreče

Podarim podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgance   Podarim podgance Icon_minitimePon Avg 26, 2013 12:29 pm

Podarim podgance Omb-051

Še malo pa bodo mali cvileki odprli oči. cheer 
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Podarim podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgance   Podarim podgance Icon_minitimePon Avg 26, 2013 2:34 pm

Juuuuj cvile male...jaz moram nehat gledat tele oglase, moje kapacitete so polne, konc, če ne se mi bojo doma čez časopise odpovedali... Upam, da vsi najdejo dom.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Podarim podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgance   Podarim podgance Icon_minitimeTor Avg 27, 2013 11:54 am

iiii, kakšni lušni kapučinkoti <3.

Da malo ugrabim temo ... A bi slučajno potrebovali kako večjo kletko? Skušam pospravit za svojimi nekdanjimi podganicami.

Če bi kdo rad posvojil parček podgan iz tega oglasa in še nima kletke, mu za res nizko ceno prodam kletko z opremo.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Katarinca




Število prispevkov : 8
Join date : 21/08/2013
Age : 40
Kraj : Zreče

Podarim podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgance   Podarim podgance Icon_minitimeSre Avg 28, 2013 10:57 am

Takole...še nekaj fotografij malih nagajivčkov. Zdaj imajo že odprte učke. boing 

Samička 1
Podarim podgance Cgn-026

Samička 2
Podarim podgance 3zc-027

Samička 3
Podarim podgance Dg-028

Samička 4
Podarim podgance Ytu-029

In še 8 samčkov na skupinski fotografiji

Podarim podgance Cqt-035

Podarim podgance Qwz-037


Skupinska pa tudi ne sme manjkati. wink 

Podarim podgance Ttp-046
Nazaj na vrh Go down
Katarinca




Število prispevkov : 8
Join date : 21/08/2013
Age : 40
Kraj : Zreče

Podarim podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgance   Podarim podgance Icon_minitimeČet Sep 05, 2013 6:28 pm

Samičke so že rezervirane...samčki pa še čakajo na nove lastnike.
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Podarim podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgance   Podarim podgance Icon_minitimeČet Sep 05, 2013 7:34 pm

Bibe male Smile Kakšne nove fotke? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sponsored content





Podarim podgance Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim podgance   Podarim podgance Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Podarim podgance
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Podarim!!!
» Podarim 13 mladičkov
» podarim podganico
» Podarim podganici
» PODARIM: 2 podganici!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: