Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Bob & Art :)

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Daisee




Število prispevkov : 34
Join date : 28/02/2013
Age : 36
Kraj : Lubljana

Bob & Art :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Bob & Art :)   Bob & Art :) Icon_minitimeTor Avg 13, 2013 11:41 am

Koncno sem si uzela nekaj casa in prebrskala po racunalniku, da vam se jaz predstavim mojedva junaka.

Oba sta dumbo podganci, med nima pa je le 2 tedna starostne razlike. Bob je bil ze od samega zacetka precej vecji od Arta in je seveda tudi alfa samec (v polnem pomenu besede alfa Very Happy). Slikce so se od malih nog in vse do zdaj - zdaj sta oba ze presegla starost 8 mesecv :)Torej Bob je vecji in temni, Art pa je mali in svetel.

Bob & Art :) Rgo

Bob & Art :) I6es

Bob & Art :) Yveo

Bob & Art :) Dw6e

Bob & Art :) Qpid

Bob & Art :) Uply

Bob & Art :) 26l6
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Bob & Art :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bob & Art :)   Bob & Art :) Icon_minitimeTor Avg 13, 2013 5:14 pm

Šnofle male lupček na bušček 
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Bob & Art :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bob & Art :)   Bob & Art :) Icon_minitimeČet Avg 15, 2013 1:43 am

Ojoj, sta dobra Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Daisee




Število prispevkov : 34
Join date : 28/02/2013
Age : 36
Kraj : Lubljana

Bob & Art :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bob & Art :)   Bob & Art :) Icon_minitimePet Okt 11, 2013 6:28 pm

Vceraj se nam je pridruzil novi clan Smile Vzela sva ga od punce, ki ga je oddajala preko kolegice, ker naj bi se njena mama bala podgan (le zakaj ga je potem sploh vzela).

Poimenovala sva ga Flake...je umazano bele barve in je kot ostala dva dumbo. Slikce bom objavila naknadno Smile
Nazaj na vrh Go down
maxanja

maxanja


Število prispevkov : 47
Join date : 15/09/2013
Age : 38
Kraj : Zg. Korena, Mb

Bob & Art :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bob & Art :)   Bob & Art :) Icon_minitimeSob Okt 12, 2013 11:47 am

Kaka cukra! angel 
Nazaj na vrh Go down
Daisee




Število prispevkov : 34
Join date : 28/02/2013
Age : 36
Kraj : Lubljana

Bob & Art :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bob & Art :)   Bob & Art :) Icon_minitimeSre Avg 13, 2014 7:45 pm

Že dolgo obljubljene fotke najinega najmlajšega (zdaj ne več tako malega) člana.

Flake je enostavno ena velika scrklana rit. Od samega začetka se ne zastopi z Bobom in Artom, zato sam kraljuje v svoji kletki, ki pa je na moji mizi in mu je tudi na voljo. Mislim pa, da se on nebi ujel z nobeno drugo podgano, ker je enostavno poseben in je vezan na naju ze od zacetka in je tudi ljubosumen Smile Je bolj karakterja psa kot pa kaj drugega. Zjutraj se vrže na hrbet in se želi čohat po trebuhu vsaj 5 minut Smile Seveda ni dovolj dnevno čokanje z levo roko, temveč je njegovo mesto med mojo miško in tipkovnico, da se ja 100% posvetim njemu. Prav tako vem, kda se pride pocrklat in kdaj hoce, da ga malo pogroomam (recimo, ce se mu nardi kaka mala hrastica mu jo morem jst spraskat Smile), seveda pa dobim v zameno to, da me popluva in nato počisti.

Še ena stvar je res smešna pri njemu in to je markiranje računalniških kablov. Vsakič ko se vrne na mizo ali pride ven iz kletke šiba do kablov od ekrana, dvigne nogo kot pes in pomarkira kable! Drugače pa ja si je zasedel 3/4 mize in jo veselo markira, moj del (beri tipkovnica, podloga za miško in prostor do tipkovnice in miške) pa je moj teritorij in tam ne markira.

Bob & Art :) PZaJ3an      Bob & Art :) DreuEEj


Nazadnje urejal/a Daisee Sre Avg 13, 2014 7:53 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Bob & Art :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bob & Art :)   Bob & Art :) Icon_minitimeSre Avg 13, 2014 7:49 pm

Šnofla Very Happy Zanimivo  lupček na bušček 

Pa so kastrirani?
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Daisee




Število prispevkov : 34
Join date : 28/02/2013
Age : 36
Kraj : Lubljana

Bob & Art :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bob & Art :)   Bob & Art :) Icon_minitimeSre Avg 13, 2014 7:52 pm

Ne, še vsi jih vlečejo za sabo Smile bližajo se 2 leti starosti zato se mi zdi, da je že prepozno za kastracijo, pa tudi ne vidim potrebe. Sicer so pa vsi zdravi Smile
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Bob & Art :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bob & Art :)   Bob & Art :) Icon_minitimeSre Avg 13, 2014 7:54 pm

aha kul Smile Zna bit namreč to vzrok, da se ne ujamejo, ni pa nujno. Cukri so, skratka veselje 
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Daisee




Število prispevkov : 34
Join date : 28/02/2013
Age : 36
Kraj : Lubljana

Bob & Art :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bob & Art :)   Bob & Art :) Icon_minitimeSre Avg 13, 2014 7:59 pm

Ja dva bi hotla bit alfa samca Smile včasih kar vsi trije. In potem so vsi napihnjeni k ene dlakave kepe Very Happy Drugače sta pa žal Bob in Art kar precej divja kadar se gre za njun teritorij in se je s prihodom Flake-a samo še stopnjevalo Sad najbrž bi kastracija malo umirila zadevo, dvomim pa da bi jo kadarkoli izničla, ker sta taka že od malega.
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Bob & Art :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bob & Art :)   Bob & Art :) Icon_minitimeSre Avg 13, 2014 8:14 pm

ni nujno, jaz sem imela pred leti enga strašno agresivnega samca. Po kastraciji se je popolnoma umiril in imel druge podgane najrajš na svetu, ful je lepo vedno vse sprejel Smile Tako da hormoni dejansko zelo vplivajo na to njihovo obnašanje. Seveda so ene podgane že po naravi bolj nestrpne do drugih, včasih samo do enega spola. Čisto odvisno od posameznega podgančka.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sponsored content





Bob & Art :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bob & Art :)   Bob & Art :) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Bob & Art :)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: