Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Poletno varstvo podganic

Go down 
+4
furlannn
gajči
choo
Fiamma
8 posters
AvtorSporočilo
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Poletno varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Poletno varstvo podganic   Poletno varstvo podganic Icon_minitimeTor Jun 25, 2013 7:46 am

Hej!
Sem dobila eno idejo. Wink
Kaj ko bi vsak, ki je pripravljen nudit varstvo podgan, sem to napisal. Naj doda še lokacijo, izkušnje, ali ima podgane dome, če ga/je kdaj čez poletje ni in če se vam zdi še kaj pomembno ... Smile
Bom to jaz na koncu zbrala skupaj in razdelila po lokacijah.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Poletno varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poletno varstvo podganic   Poletno varstvo podganic Icon_minitimeTor Jun 25, 2013 9:35 am

No, jaz bi jih k sebi domov lahko vzela v prvi polovici julija (tam nekje med 1.7. in 12.7.), ker mojih ni doma (sicer najbrž ne bi bili preveč navdušeni..). Lahko jih pa tekom celega poletja hodim hranit in čohat h komu na dom, če bi bilo treba, edino konec julija me en teden ni doma. Sem iz Ljubljane, izkušenj imam pa tudi kar nekaj Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
gajči




Število prispevkov : 26
Join date : 24/06/2013
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Poletno varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poletno varstvo podganic   Poletno varstvo podganic Icon_minitimeTor Jun 25, 2013 7:26 pm

Meni se zdi to ful dobra ideja!

Pr nm se vsako poletje pojavi ta težava, ker imamo tako srečo, da gremo vsi naenkrat na morje in pol morm klicat okol in prosit, če bi kdo pod streho vzel moje živalce.
....dokaj nerodna zadeva.
Nazaj na vrh Go down
furlannn




Število prispevkov : 27
Join date : 19/03/2013

Poletno varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poletno varstvo podganic   Poletno varstvo podganic Icon_minitimeSre Jun 26, 2013 8:55 pm

lih pravi čas! Par dni nazaj sem napisal da bi potrebovalvarstvo od nekje 3. pa do 20. Če je kdo zainteresiran za priskočit na pomoč kar na dan z besedo, Vrnem uslugo, pa še komu komot popazim podganico/e, če bo potreboval. Tako da tisti ki je zainteresiran naj kar napiše en ZS. Sicer mi je nekdo že odgovoril, vendar je mogoče problem lokacija za pripeljat in odpeljat podganico po varstvu. Okolica ljubljane, primorska bi mi prišla res prav
.

LP
Nazaj na vrh Go down
Daisee




Število prispevkov : 34
Join date : 28/02/2013
Age : 36
Kraj : Lubljana

Poletno varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poletno varstvo podganic   Poletno varstvo podganic Icon_minitimePon Jul 01, 2013 8:28 am

Tole za varsto je res super ideja. Če bo kdo potreboval varstvo v Ljubljani jih načeloma lahko čuvam (bom seveda pazila, da če bo/bodo samičke,da ne pride do breje z mojima samčkoma Razz). Ne vem pa še kdaj bom na dopustu - vse kaže da zadnji teden v juliju in prvi teden v avgustu, mogoče bom takrat celo jaz potrebovala varstvo.

Daisee
Nazaj na vrh Go down
gajči




Število prispevkov : 26
Join date : 24/06/2013
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Poletno varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poletno varstvo podganic   Poletno varstvo podganic Icon_minitimeSob Jul 06, 2013 9:52 am

Ali bi bil kdo pripravljen skrbet za moja dva samčka od 15.7. pa nekje do 28.7.?

Bila bi vam zelo hvaležna!
Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
Daisee




Število prispevkov : 34
Join date : 28/02/2013
Age : 36
Kraj : Lubljana

Poletno varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poletno varstvo podganic   Poletno varstvo podganic Icon_minitimePon Jul 08, 2013 7:31 am

Žal bom isti termin na dopustu kot ti, samo sem se odločila, da moje vzamem kar z mano. Ker bom težko dobila koga 2 tenda v kosu, da bi ju čuval. Upam, da ti uspe najti koga Smile
Nazaj na vrh Go down
gajči




Število prispevkov : 26
Join date : 24/06/2013
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Poletno varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poletno varstvo podganic   Poletno varstvo podganic Icon_minitimePon Jul 08, 2013 3:28 pm

Jst bom moja dva bolj težko vzela zraven, ker grem z vlakom v Prago!
zmeda 

upam, da še vedno obstajajo dobri prijatelji....
Smile 
Nazaj na vrh Go down
Daisee




Število prispevkov : 34
Join date : 28/02/2013
Age : 36
Kraj : Lubljana

Poletno varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poletno varstvo podganic   Poletno varstvo podganic Icon_minitimeNed Nov 03, 2013 8:47 am

Sicer naj bi se slo v tej temi za poletno varstvo ampak mislim, da ni problem ce obudim temo tudi zdaj, ko je poletje ze mimo. Namrec naletela sem na problem kam s podganicami Sad Ponavadi jih cuva oce, ki pa gre na sluzbeno pot v istem casu kot jaz. Vem tudi, da je to prakticno last-minute ampak vseeno bom poizkusila.

Torej ce bi se nasel kdo, ki bi bil pripravljen moje 3 navihance popazit med 8.11. in 19.11. bi bila res hvalezna. Sem pa iz Ljubljane, ampak ni problem tudi kam v okolico priti.

D.
Nazaj na vrh Go down
eva chan

eva chan


Število prispevkov : 19
Join date : 06/09/2013
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Poletno varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poletno varstvo podganic   Poletno varstvo podganic Icon_minitimeNed Nov 03, 2013 4:49 pm

Živjo! Jaz ti sicer žal ne morem pomagati, ti pa predlagam da povprašaš še na facebooku - https://www.facebook.com/groups/170983846325135/ . Upam da najdeš varstvo Smile 
Nazaj na vrh Go down
Daisee




Število prispevkov : 34
Join date : 28/02/2013
Age : 36
Kraj : Lubljana

Poletno varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poletno varstvo podganic   Poletno varstvo podganic Icon_minitimeNed Nov 03, 2013 6:59 pm

Žal nisem na fb Sad
Nazaj na vrh Go down
sara828




Število prispevkov : 16
Join date : 12/12/2011
Kraj : Lj

Poletno varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poletno varstvo podganic   Poletno varstvo podganic Icon_minitimeNed Nov 03, 2013 8:37 pm

Oj, koliko podganic pa imaš? In kako velika je kletka? Pa spol bi bilo super vedet Smile
Nazaj na vrh Go down
Kristy <3

Kristy <3


Število prispevkov : 13
Join date : 28/04/2012

Poletno varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poletno varstvo podganic   Poletno varstvo podganic Icon_minitimeNed Nov 03, 2013 8:41 pm

Tud jaz lahko brez problema kadarkoli čuvam vaše podgance Wink Sem pa iz Lukovice pri Domžalah, kar je ene 20min vožnje iz Lj
Nazaj na vrh Go down
Daisee




Število prispevkov : 34
Join date : 28/02/2013
Age : 36
Kraj : Lubljana

Poletno varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poletno varstvo podganic   Poletno varstvo podganic Icon_minitimeNed Nov 03, 2013 9:03 pm

Prvo naj napisem...hvala za odziv Smile

Imam 3 samcke...od tega sta 2 stara znanca en pa se nam je v zadnjem mesecu pridruzil in ni se ravno kompatibilen z ostalima velikima dedcoma Smile. Mali je zaenkrat se locen, v precej mali kletki, ki pa je le zacasna (pac ce se ne bo kmalu pridruzil Bobu in Artu bo dobil novo). Naša prvotna kletka pa ni majhna - cca 75x50x75

https://podgane.slovenianforum.com/t1251-bob-art ...tukaj sta vidna Bob in Art, malega Flake-a moram pa se objavit.

Drugace pa sta Bob in Art ze prava lenuha in se jima ponavadi z drugimi ne da niti tolko ukavrjat (nazadnje sta naju z mojim cist prevec pogresala in sta bila prav malo depresivna), medtem ko Flake obozuje vse ljudi naokoli in je se res zelo razigran Smile

Upam, da sem dala dosti informacij, ce pa sem se kaj pozabila pa kar na plano z vprasanjem.

Drugace pa Kristy ni problema zaradi voznje...kamrkoli samo, da ne bodo pri moji mami samevali. Si bila ti mogoce na bioexu? Ker s slikce bi rekla, da sem se zaljubila v tvoje siamce blush 

D.
Nazaj na vrh Go down
Kristy <3

Kristy <3


Število prispevkov : 13
Join date : 28/04/2012

Poletno varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poletno varstvo podganic   Poletno varstvo podganic Icon_minitimeNed Nov 03, 2013 9:48 pm

Sem bla na bioexu ja Wink
Nazaj na vrh Go down
sara828




Število prispevkov : 16
Join date : 12/12/2011
Kraj : Lj

Poletno varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poletno varstvo podganic   Poletno varstvo podganic Icon_minitimePon Nov 04, 2013 9:03 pm

Super, jaz mislim, da bi lahko, morm pa še doma vprašat. =)
Nazaj na vrh Go down
Daisee




Število prispevkov : 34
Join date : 28/02/2013
Age : 36
Kraj : Lubljana

Poletno varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poletno varstvo podganic   Poletno varstvo podganic Icon_minitimePon Nov 04, 2013 9:08 pm

Hvala usem Smile sem dobila kristy in bo ona popazila na moje loleke.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Poletno varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poletno varstvo podganic   Poletno varstvo podganic Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Poletno varstvo podganic
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» varstvo podganic
» Varstvo podgane!
» Kunec-varstvo
» Rabila bi varstvo
» 8 podganic

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Pomembno :: Obvestila in novice-
Pojdi na: