Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 pikica ne je?

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
miska




Število prispevkov : 57
Join date : 22/03/2009
Age : 37
Kraj : Jesenice

pikica ne je? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: pikica ne je?   pikica ne je? Icon_minitimeTor Mar 31, 2009 8:36 am

no tkole je... podganci Piko in Poko mam od petka... v tem času je Poka fuuul zrasla, Pika pa čist nič... s tem da je tud Poka ful firbčna in bi najrajš kr pobegnila dol z mene, Pika se pa skriva za vratom in deluje taka boječa...
dons me je pa zaskrbelo, da Pika mogoče ne je... mogoče ji Poka ne dovoli, mogoče pa sama noče. zdi se mi tko suhcana in brez energije... ne vem kako nej ugotovim če je vse v redu, al je čas za paniko???
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

pikica ne je? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pikica ne je?   pikica ne je? Icon_minitimeTor Mar 31, 2009 12:36 pm

kaj če ju probaš ločiti za nekaj dni?
ali pa vsaj ko jima daš jest vzameš poko ven in opazuješ, če bo pika kej pojedla
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
miska




Število prispevkov : 57
Join date : 22/03/2009
Age : 37
Kraj : Jesenice

pikica ne je? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pikica ne je?   pikica ne je? Icon_minitimeTor Mar 31, 2009 1:15 pm

ja, točno to sm nardila.... vzela sem poko ven in pustila da se je pika najedla... očitno ji poka ne pusti (babe rivalske:D)
tud sm ji hrano potisnila čist h hiški, da ji ni blo treba it ven, k ne upa še... sej pol k bosta v tavelki kletki bo boljš, bo pika lahko jedla, ko se bo poka igrala Smile
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

pikica ne je? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pikica ne je?   pikica ne je? Icon_minitimeTor Mar 31, 2009 1:37 pm

No dobro, da je spet začela jest. Smile
Včeri sem šel k Elanor pogladat Johny-a in tud ful mal je, ampak zrastel je pa že kar precej. Very Happy
Moje tri podgane imajo vse dober tek. Edino zaradi rivalskega Ferdota plašna albinka Jana bolj teško pride do hrane in jaz hrano stresem pred rolo v kateri se ponavadi skriva Jana.
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

pikica ne je? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pikica ne je?   pikica ne je? Icon_minitimeTor Mar 31, 2009 2:12 pm

Dejan je napisal/a:
Včeri sem šel k Elanor pogladat Johny-a in tud ful mal je, ampak zrastel je pa že kar precej. Very Happy

Ja ful mal je.. mal mi je čudn vseskup..
Sam k sm mu dala tist čist mal kokr si reku, dons so ble not lupine od semen pa ene dva briketa je pustu..
Zdej mu po mal dajem da vidm kok poje.

Je pa res, zrastu fuul.. Laughing

Pa v petk poklič da grem po Fredi-Damjana ( Laughing Laughing ) s tabo. lol!
Nazaj na vrh Go down
*Tinky*




Število prispevkov : 82
Join date : 18/01/2009

pikica ne je? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pikica ne je?   pikica ne je? Icon_minitimeTor Mar 31, 2009 2:30 pm

Tut moji2 mi delujeta bolj suhe k sta skupi. K sm ju pa ločila v času operacije Pine sta se pa obe zelo poredili. A če bi dala 2 posodici za hrano bi pomagalo?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





pikica ne je? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pikica ne je?   pikica ne je? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
pikica ne je?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Coco & Pikica
» Kahloo, moja pikica
» Pikica, Lumpa in Bella
» Emchikaa & Coco & Pikica

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: