Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 ODDAM PODGANCO

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
NEZA




Število prispevkov : 4
Join date : 07/08/2012

ODDAM  PODGANCO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ODDAM PODGANCO   ODDAM  PODGANCO Icon_minitimeTor Avg 07, 2012 7:14 am

Pozdravljeni!

Ali kdo vzame črno belo podganco - samičko?
Kupila sem jo za družbo drugi podganci, pa ne bo šlo, ker je prva podganca
čist podivjala ko jo je vidla.
Če jo kdo hoče je moja tel 040892-851
Nazaj na vrh Go down
albu




Število prispevkov : 21
Join date : 11/02/2011
Age : 28

ODDAM  PODGANCO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ODDAM PODGANCO   ODDAM  PODGANCO Icon_minitimeTor Avg 07, 2012 12:13 pm

https://podgane.slovenianforum.com/t102-uvedba-nove-podgane

Če pa res ne gre, bi prišlo prav malo več informacij... Koliko je stara, kje si jo dobila, iz kje si, pa kakšna slika mogoče... Pa malo si zgrešila rubriko/podforum Smile
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

ODDAM  PODGANCO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ODDAM PODGANCO   ODDAM  PODGANCO Icon_minitimeTor Avg 07, 2012 10:23 pm

Temo sem premaknila.

Smem samo vprašat, koliko časa si ju probavala združit in na kakšen način? Seveda je podganca "ponorela", če do zdaj ni bila navajena družbe, to je normalno. Združevanje dveh podgan (sploh če je vsaj ena od njiju odrasla) lahko traja tudi mesec dni ali več, tako da te za dobro obeh tvojih podgan prosim, da še enkrat premisliš o oddaji in si najprej podrobno prebereš temo o združevanju podgan: https://podgane.slovenianforum.com/t102-uvedba-nove-podgane

...podganci ti bosta hvaležni, če jima daš šanso.

Edit: Opala, sem vidla, da praktično isto piše že v prejšnjem postu... ups. No, kakorkoli, temo se splača prebrat Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
NEZA




Število prispevkov : 4
Join date : 07/08/2012

ODDAM  PODGANCO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ODDAM PODGANCO   ODDAM  PODGANCO Icon_minitimeSre Avg 08, 2012 5:47 am

sTARA JE PAR MESECEV.
NAPADLA JO JE DO KRVI, TAKO DA NE BOM VEČ POSKUŠALA.
SEM IZ KRANJA, VZELA SEM JO PRI REJCU PODGAN, KI JIH IMA ZA KAČE.
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

ODDAM  PODGANCO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ODDAM PODGANCO   ODDAM  PODGANCO Icon_minitimeSre Avg 08, 2012 12:50 pm

Bili bi veseli, če bi izklopila velike črke, saj se to smatra kot kričanje.

Sicer pa to, da jo je napadla do krvi, nima pretiranega pomena če si preveč hitela s spoznavanjem. Za to je potreben čas, tudi meseci, in potrpežljivost!
Nazaj na vrh Go down
NEZA




Število prispevkov : 4
Join date : 07/08/2012

ODDAM  PODGANCO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ODDAM PODGANCO   ODDAM  PODGANCO Icon_minitimePet Avg 10, 2012 9:34 am

Ojoj, no. Pomotoma so bile velike črke.
Ali jo kdo vzame?
Vem da je bilo neodgovorno, da sem jo sploh vzela. Trenutno sem v fazi, ko nimam časa
se s tem ukvarjati.
Žal bo šla nazaj k rejcu.
Če jo kdo želi, jo bom imela še nekaj dni, ker sem trenutno na bolniški.
Lep pozdrav.
Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

ODDAM  PODGANCO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ODDAM PODGANCO   ODDAM  PODGANCO Icon_minitimePet Avg 10, 2012 1:39 pm

Daj prosim prej oglas prilepi na fb skupino Rat lovers Slovenia. Ker je res škoda podgance, da bi šla nazaj tja..
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

ODDAM  PODGANCO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ODDAM PODGANCO   ODDAM  PODGANCO Icon_minitimePet Avg 10, 2012 6:09 pm

Nimaš se časa "s tem ukvarjati", trenutno? Pa čez en teden? Podganci tako rabita čas, da se prevohata in navadita, da stanujeta v isti sobi, preden ju sploh lahko prvič skupaj daš na nevtralnem teritoriju.
Prav grozno mi je gledat take oglase, ko se nekdo že odloči prav, in nabavi svoji podgani družbo, samo zato, da potem "nima časa". Ja, ni simpl, tako blazno težko pa spet ni. Vzelo ti bo pol urce na dan, še tolko ne od začetka. In verjemi, se splača, ker ni nič lepšega, kot dve podganci, ki se igrata, spita ena na drugi in sta srečni. Skratka vredno truda in časa, saj gre konec koncev za dobro tvoje podgane. Sicer te ne poznam in nočem sodit, ampak če pa pol ure na dan ne moreš podgani namenit, je pa bolje, da oddaš obe.


Edit: Pa še to - ni bilo neodgovorno, da si vzela novo podgano. Neodgovorno je, da jo oddajaš, ne da bi jima dala šanso.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sponsored content





ODDAM  PODGANCO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ODDAM PODGANCO   ODDAM  PODGANCO Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
ODDAM PODGANCO
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» oddam dve podgančici
» oddam podgance
» Oddam samčka
» oddam podgančka
» oddam podgane

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: