Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Moja dva podgančka potrebujeta nov dom...

Go down 
AvtorSporočilo
BlueBerryJane




Število prispevkov : 1
Join date : 31/07/2012

Moja dva podgančka potrebujeta nov dom... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Moja dva podgančka potrebujeta nov dom...   Moja dva podgančka potrebujeta nov dom... Icon_minitimeTor Jul 31, 2012 9:38 am

Pozdravljeni!

S fantom imava dve, 7 mesecev stari podganci - samčka. Imava ju odkar sta bila čisto majčkena, sva precej navezana nanju, vendar sva jih na žalost primorana dati stran (nosečnosti in alergija).

Marley in Dylan sta zelo prikupna in prijazna, zelo se rada nosita po rokah, raziskujeta, nista plašna, celo sesalec ovohavata, ko je prižgan. Skratka, sta popolnoma socializirana, živela sta skupaj s psom, tako da sta navajena in ju ni strah drugih živali. Rada se tudi tuširata, do zdaj ju je fant vsak teden (brez šampona) umil in stuširal in sta lepo sodelovala Smile) Nikoli ne ugrizneta. Zelo rada imata dekice in mehke stvari, na katerih spita. Oddajava ju izključno nekomu, ki bo še naprej lepo skrbel zanju in jima nudil vse kar potrebujeta.

Kletke na žalost ne morem podariti, saj je sposojena, lahko pa jo prodam za 50e. Kletka je visoka okoli 160cm.

Če je kdo zainteresiran, naj mi pusti mail,pa mu pošljem slikce.

Lep pozdrav, M.
Nazaj na vrh Go down
 
Moja dva podgančka potrebujeta nov dom...
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: