Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Jelly oz. Nastja

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Fabio




Število prispevkov : 43
Join date : 30/04/2012
Age : 28
Kraj : Murska Sobota

Jelly oz. Nastja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jelly oz. Nastja   Jelly oz. Nastja Icon_minitimePet Maj 04, 2012 3:43 pm

Hej hej Smile Ime mi je Nastja, in sem dijakinja gimnazije Murska Sobota. Prihajam torej iz prekmurskega konca Smile Fuuul si želim podganico, ampak mama zadnje čase ne pali na fore kot so 'joooj dej kaj pa če bi vseeno meli eno miško?' pa 'dej a si ziher da ne bi?' in podobno, tako da se bom mogla spomniti česa učinkovitejšega jezik Torej, če ima kdo kakšen predlog, ali pa tudi kakšne izkušnje ste več kot dobrodošli. Hmmm, drugače pa našo družino že dopolnjujejo trije kosmatinci; dva španska hrta in en maček. Podgana bi bila prav ena pika na i. Na žalost pa se naši mami (še) ne zdi tako. Ampak res dajte res en VELIK povdarek na 'še' boing
To bi bilo to iz moje strani Smile
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Jelly oz. Nastja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jelly oz. Nastja   Jelly oz. Nastja Icon_minitimePet Maj 04, 2012 8:15 pm

Dobrodošla Smile
Glede prepričevanja mame pa bo mogoče tale tema kaj pomagala: https://podgane.slovenianforum.com/t233-kako-prepricati-mamo

...al pa podganco kar domov pripelji enkrat, pa bo Wink
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Fabio




Število prispevkov : 43
Join date : 30/04/2012
Age : 28
Kraj : Murska Sobota

Jelly oz. Nastja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jelly oz. Nastja   Jelly oz. Nastja Icon_minitimePet Maj 04, 2012 8:55 pm

Trenutno s prepričevanjem napredujem. Nek gospod iz trojan ima na voljo mladičke, in če bo vse po sreči, bom podganico kupila od njega veselje namreč že nekaj časa iščem bež podganico in on jih baje ima lol
Nazaj na vrh Go down
sara828




Število prispevkov : 16
Join date : 12/12/2011
Kraj : Lj

Jelly oz. Nastja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jelly oz. Nastja   Jelly oz. Nastja Icon_minitimePon Maj 14, 2012 2:47 pm

Jaz sem mojega prejšmnega samo pripeljala domou. Najprej zanj sploh ni vedla, in ko sem šla ven, sem ga dala v torbo, potem pa takoj za vrati ven. Enkrat je pa prišla za mano v sobo, in si je dumbo hotel odpreti zadrgo (kar je obvladal). Mami je samo jezno pogledala mene, ampak ko ga je videla se je stopila. Glede odgovornosti je videla, da ima za vse dobro poskrbljeno, da imam tudi za počitnice vse zmenjeno itd, zato sploh ni bilo več nobenega problema, tudi ko sem domov pripeljala novo podgano, saj je dumbo poginil.
Nazaj na vrh Go down
Fabio




Število prispevkov : 43
Join date : 30/04/2012
Age : 28
Kraj : Murska Sobota

Jelly oz. Nastja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jelly oz. Nastja   Jelly oz. Nastja Icon_minitimeČet Jun 07, 2012 8:08 pm

Jelly je od sedaj naprej Fabio, ker bo moja bodoča podganica samček(po imenu Fabio) in ne samička(planirano Jelly). Se je treba prilagodit :3 Samo toliko, da ne bi prišlo do zmede jezik
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Jelly oz. Nastja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jelly oz. Nastja   Jelly oz. Nastja Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Jelly oz. Nastja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: