Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Naija




Število prispevkov : 66
Join date : 01/12/2011

WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters    WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters  Icon_minitimePet Apr 06, 2012 11:19 pm

No, mi2 s fantom pa imama trenutno podganico ChaCho in podgančka Inspector Butters-a. WeeWee je nažalost urmla Sad (R.I.P.)

ChaCha (dumbo ganica) je trenutno stara kakih 7 mesecev, Butters (navadni ganček) pa 3-4 mesece Smile veselje V glavnem sta ful pridna, pa se mata izredno rada, tako da bosta v kratkem verjetno ati pa mami Smile (mogoče je za Buttersa še malenkost prehitro, ampak ju enostavno nisem mela srca ločit...ampak takoj po prvem leglu ju bom pa res) V glavnem, to sta moja srčka boing

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/829/fotografija0235h.jpg/
Na tej sliki je Butters bil pri nas komaj nekaj dni - zaj je že vlki fant Very Happy


Od WeeWee pa še bom poiskala kako slikico group hug
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters    WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters  Icon_minitimeSob Apr 07, 2012 3:03 am

3-4 mesece za samčka je absolutno prehitro. Načeloma se samce, katerih predniki so "znani" (beri - vemo za vse njihove zdravstvene težave, vzrok smrti...) pari pri cca enem letu starosti, trgovinske oz. take brez "rodovnika" pa pri starosti tam nekje okrog 18 mesecev naprej. Smem vprašat, kaj bo z 5-15 malimi kepicami, ki bodo posledica tega "nimam srca ločit"? Bodo zdravi? So starši zdravi? Bodo našli dom? Če nimaš srca ločit samčka in samičke, preden sta dovolj stara za razmnoževat, si pa ne nabavljat podganic različnih spolov. Pri 3-4 mesecih je samček že dovolj star za kastracijo. Naprej se sploh ne mislim spuščat glede neodgovornega parjenja...
Sicer sta pa luštna.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Naija




Število prispevkov : 66
Join date : 01/12/2011

WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters    WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters  Icon_minitimeSob Apr 07, 2012 8:42 am

Iščem domek za njih..drugač pa ni bilo namena da bi bla samec ni samička... na kratko povedno - nasrali so naju...hotela sva dve samički, pa mama prvič podgane pa nisma bla čisto ziher kakšna je razlika ker je bil še čisto nerazvit ko sva ga vzela... no in so nama zatrjevali da je ziher samička (ni iz trgovine...vzela sma ga od ene punce iz Rogaške) :/
Nazaj na vrh Go down
Naija




Število prispevkov : 66
Join date : 01/12/2011

WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters    WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters  Icon_minitimeSob Apr 07, 2012 8:44 am

aja pa ne narobe razumet... nista od istega rejca... z Buttersom sva želela nadomestiti pokojno WeeWee (da nebi kdo mislil da sta v sorodu!)
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters    WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters  Icon_minitimeSob Apr 07, 2012 12:53 pm

No, vsekakor ju daj čimprej narazen. Tudi če je samička že breja, to samčka nič kaj dosti ne moti, kolkor jaz vem... Naj ma zdaj mir, pa pazi na njeno prehrano Nekaj o tem, kako hranit mamico in mladičke, že po forumu piše, če ne pa po internetu pogooglaj.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Naija




Število prispevkov : 66
Join date : 01/12/2011

WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters    WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters  Icon_minitimeSob Apr 07, 2012 3:04 pm

Sem že za vse poskrbela... tudi za hrano za bodočo mamico sem že poiskala info... za tole leglo se bom potrudila kolko se bom lahko - konec koncev je moja krivda, pa itak jih mam že zdaj ful rada.. v bodoče bom pa malo bolj pazila na take stvari... v bistvu se ti morem zahvaliti za nasvete Smile
Nazaj na vrh Go down
BabyBusted

BabyBusted


Število prispevkov : 48
Join date : 01/09/2011
Age : 31

WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters    WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters  Icon_minitimePon Apr 09, 2012 12:44 am

Sporočaj kako bo naprej. Jaz sem v iskanju družbe za mojega. wink
Nazaj na vrh Go down
Naija




Število prispevkov : 66
Join date : 01/12/2011

WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters    WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters  Icon_minitimePon Apr 09, 2012 2:01 pm

bom Smile mislim da bodo čez kaki teden..mogoče malo več Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters    WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters  Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
WeeWee (R.I.P.), ChaCha in Inspector Butters
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» ChaCha je breja?!
» ChaCha&Blažka&Anže

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: